Witryna internetowa Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Białymstoku

Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej, 11-14.05.2023, Bydgoszcz
Opublikowano: 2023/02/21


Szanowni Państwo!

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy przyjemność zaprosić Państwa na 8. Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej, który odbędzie się w Bydgoszczy, w dniach 11-14 maja 2023 roku. Szczególne miejsce zostanie poświęcone tematyce związanej z medycyną pola walki, zagadnieniom dotyczącym praktycznym aspektom klinicznym pracy w szpitalnym oddziale ratunkowym oraz problematyce zarządzania i koordynacji pracy szpitalnego oddziału ratunkowego. Planowane są

również sesje poświęcone medycynie ratunkowej wieku dziecięcego, komunikacji medycznej w medycynie ratunkowej, edukacji i wiele innych. Zachęcamy zarówno lekarzy medycyny ratunkowej, jak i ratowników medycznych, pielęgniarki, lekarzy innych specjalności, studentów oraz wszystkich pracowników medycznych i zawodów pokrewnych, których praca lub działalność naukowa związana jest z medycyną ratunkową do aktywnego udziału w Kongresie oraz nadsyłania swoich prac w formie prezentacji ustnych i plakatowych.

Strona wydarzenia: www.ceem2023.pl

W załączeniu przesyłam pismo informacyjne. Jeżeli jest to możliwe to prosimy o dystrybucję informacji o Kongresie wśród Państwa członków.

Pozdrawiam,

Joanna Suropek

Project Manager

tel.: 783-641-788

suropek@inspirecongress.pl 
Biuro Organizacji Konferencji

Najczęściej czytane

Logotyp poMOC a nie przeMOC Grafika ilustracyjna oferty pracy