Witryna internetowa Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Białymstoku

Prometriq MBA zaprasza do udziału w European MBA Porto 17-21.04.2023, Portugalia
Opublikowano: 2023/03/20


European MBA Study Tour, Porto

Collegium Prometricum serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w European MBA Study Tour, które odbędzie się w Porto Business School (Uniwersytet w Porto), w Portugalii w terminie 17-21 kwietnia 2023 roku.

O programie European MBA Study Tour:

European MBA Study Tour to 5-dniowe intensywne szkolenie, obejmujące wykłady z ekspertami w dziedzinie ochrony zdrowia, wizyty w placówkach sektora ochrony zdrowia, sesje networkingowe, oficjalną kolację końcową i zwiedzanie miasta. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w programie wydany przez Porto Business School oraz Collegium Prometricum.

Najważniejsze terminy European MBA Study Tour:

– zgłoszenia przejmowane są do 23 marca na adres e-mail: mba@prometricum.eu, w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje

– do 25 marca otrzymają Państwo potwierdzenie dostępności miejsca wraz z instrukcją jak dokonać rezerwacji noclegu w promocyjnej cenie

– do 30 marca należy dokonać wpłaty za uczestnictwo (koszt: 1000€ od osoby) w celu potwierdzenia udziału w wizycie studyjnej (odbiorcą płatności jest Porto Business School – University of Porto)

– 17-21 kwietnia – pobyt w Porto.

W załączniku szczegóły dotyczące European MBA Study Tour.

Zapraszamy Państwa na webinarium informacyjne dot. European MBA Study Tour „Collegium Prometricum & Porto Business School – European MBA Study Tour”, które odbędzie się 8 marca o godzinie 14:00 (CET). Podczas spotkania on-line Savana Pires – Head of International Development of Porto Business School (University of Porto) zaprezentuje program European MBA Study (spotkanie będzie prowadzone w jezyku angielskim).

Rejestracja: mba@prometricum.eu

 W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Collegium Prometricum

Bohaterów Monte Cassino 15, 81-704 Sopot PL

Tel. (+48) 698-101-798

www.prometricum.eu

Najczęściej czytane

Logotyp poMOC a nie przeMOC Grafika ilustracyjna oferty pracy