Witryna internetowa Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Białymstoku

  • Strona główna
  • Oferty pracy
  • Revita Poz Revita Lekarz Rodzinny, poszukuje do współpracy pielęgniarki do obsługi pacjentów zapisanych do placówki POZ w ramach NFZ oraz wizyt komercyjnych (gabinet zabiegowy lub/i punkt szczepień).

Revita Poz Revita Lekarz Rodzinny, poszukuje do współpracy pielęgniarki do obsługi pacjentów zapisanych do placówki POZ w ramach NFZ oraz wizyt komercyjnych (gabinet zabiegowy lub/i punkt szczepień).
Opublikowano: 2023/07/10


Revita Poz Revita Lekarz Rodzinny, poszukuje do współpracy pielęgniarki do obsługi pacjentów zapisanych do placówki Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach NFZ oraz wizyt komercyjnych (gabinet zabiegowy lub/i punkt szczepień). 

Poszukujemy pielęgniarki 

Oferujemy stabilną pracę w zgranym zespole z możliwością stałego poszerzenia swoich kompetencji

( Poradnia posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia, stale uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez Białostockie Centrum Onkologii , realizujemy – program badania znamion skórnych, profilaktykę mammograficzną, z chęcią współpracujemy w projektach Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku realizując program profilaktyki cukrzycowej , udarowy, otyłości etc.

Poradnia uczestniczy w kształceniu studentów medycyny.

Staramy się ciągle rozwijać, pracownicy poradni prowadzili Powszechny Punkt Szczepień p/ covid powołany przez Przez Prezydenta miasta Białegostoku.

Poradnia jest zrzeszona w ramach Porozumienia Zielonogórskiego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.

Poradnia bardzo aktywnie świadczy usługi w ramach opieki koordynowanej z dziedziny kardiologia, endokrynologia, pulmonologia i diabetologia. Na miejscu dostępny holter RR i Ekg, analizator składu ciała

Możliwość wyboru umowy, Wynagrodzenie od 7000zł – 8500zł brutto w zależności od wykształcenia, umowy i kwalifikacji. Jesteśmy otwarci na sensowne negocjacje.

Możliwość dodatkowego wynagrodzenia przy realizowaniu szczepień p/covid oraz prowadzeniu profilaktyki kardiologicznej/ onkologicznej , prowadzeniu edukacji w koordynacji, programach profilaktycznych w ramach BCO

Pracujemy na systemie dr Eryk

Pracy jest dużo, ponieważ poradnia posiada sporą listę Pacjentów i realizowane dużej ilości programów . Cieszymy się dobrą opinią dlatego zatrudnimy osoby co lubią kontakt z Pacjentem i są nastawione na pracę ZESPOŁOWĄ

🔹Stawiamy na efektywną współpracę między lekarzem, a zespołem pielęgniarskim opartą o wzajemną pomoc – wspólne działanie jest kluczem do dobrania odpowiedniego leczenia dla pacjenta.

🔹Nasze gabinety są nowoczesne oraz kompleksowo wyposażone, zarówno jeśli chodzi o stanowisko pracy jak i aparaturę

Na miejscu aparat Bisaf do analizy szybkich badań Crp, troponina, d dimer, BNP.

Punkt pobrań dla laboratorium „diagnostyka „

🔹Dołączając do nas możesz liczyć na obustronną, otwartą komunikację połączoną z regularnym feedbackiem, na współdziałanie, wzajemna pomoc i regularne integrację – zespołowe oraz ogólnofirmowe!

🔹Lokalizacja: Białystok

🔹Dyspozycyjność: od poniedziałku do piątku

🔹Godziny pracy poradni : od pon–pt w godz. 8:00–18:00 (praca zmianowa ) grafiki do uzgodnienia między pracownikami do tej pory w miarę zgodnie- wiadomo bywa różnie każdy chce mieć wakacje i wolny sylwester🙂

Zapraszamy do kontaktu

* email biuro.revitapoz@gmail.com

* pod numerem telefonu 506 921 963

Najczęściej czytane

Logotyp poMOC a nie przeMOC Grafika ilustracyjna oferty pracy