Witryna internetowa Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Białymstoku

Studia podyplomowe Prometriq Executive MBA w ochronie zdrowia
Opublikowano: 2023/07/24


Tylko dla zgłoszeń nadesłanych do 31 lipca 2023 r. cena studiów podyplomowych Prometriq Executive MBA w ochronie zdrowia wynosi 22 500 zł. Po tym terminie koszt studiów wzrośnie do 24 500 zł. Partnerami studiów są Uniwersytet SWPS, Porto Business School oraz wydawnictwo McGraw Hill.

44. edycja Prometriq MBA to:

  • 3 semestry w ciągu 1 roku – uroczystość graduacji już 23 czerwca 2024 r.
  • Zajęcia online odbywające się w soboty. Dodatkowo, słuchacze mają możliwość uczestniczenia w prowadzonych przez praktyków spotkaniach klubu Prometriq MBA (w języku polskim i angielskim).
  • Sesja wyjazdowa w Cambridge oraz sesja stacjonarna w Sopocie.
  • Materiały renomowanego wydawnictwa McGraw Hill – światowy poziom treści edukacyjnych.
  • Specjalny moduł AI (sztuczna inteligencja dla menedżerów), umożliwiający poznanie najnowszych trendów i narzędzi AI.
  • Międzynarodowy dyplom MBA walidowany przez Porto Business School (akredytacja AMBA, AACSB, EQUIS) oraz świadectwo Uniwersytetu SWPS.

Wykład inauguracyjny 44. edycji studiów odbędzie się dnia 21 października 2023 o godzinie 8:30. Temat wykładu to „Jakość zarządzania w publicznych instytucjach ochrony zdrowia”, a zaproszenie do jego wygłoszenia przyjął Rzecznik Praw Pacjenta, Pan Minister Bartłomiej Chmielowiec.

Prometriq Akademia Zarządzania już od 25 lat propaguje najlepsze praktyki zarządzania. Prometriq MBA 95% ONLINE jest najczęściej wybieranym programem MBA w ochronie zdrowia w Polsce i jedynym programem walidowanym przez instytucję zagraniczną. Program spełnia wymagania akredytacji międzynarodowych oraz wszystkie obowiązujące w Polsce wymagania formalne względem MBA w ochronie zdrowia.
Dodatkowych informacji chętnie udzielimy telefonicznie 698 101 798. Lista wykładowców, szczegółowy program oraz harmonogram sesji znajdują się na stronie www.prometriq.pl/mba-online/.

Absolwentów studiów MBA zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty AI Post-MBA, www.ai-mba.online/pl

Prometriq Akademia Zarządzania

ul. Bohaterów Monte Cassino 15, 81-704 Sopot

tel. 698 101 798, e-mail: mba@prometriq.pl

Najczęściej czytane

Logotyp poMOC a nie przeMOC Grafika ilustracyjna oferty pracy