Witryna internetowa Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Białymstoku

IBUK LIBRA

Szanowni Państwo

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Białymstoku informuje, że od 1 grudnia 2016 r. wykupiła dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra.

Księgozbiór online zawiera specjalistyczne, naukowe i popularnonaukowe publikacje w języku polskim z zakresu medycyny, psychologii, prawa i innych dziedzin, wydane przez renomowane polskie oficyny.

Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online będzie można bezpłatnie korzystać z serwisu przez całą dobę z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek ale również zaawansowaną pracę z tekstem.

Z powyższej oferty będziecie Państwo mogli skorzystać składając wniosek o nadanie dostępu do Serwisu IBUK Libra do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych.

Procedura nadania kodu PIN:

  1. członek samorządu składa WNIOSEK do IBUK LIBRA do OIPiP
  2. kod PIN zostanie przesyłany na adres poczty elektronicznej.

Po uzyskaniu kodu PIN od Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych należy go uaktywnić w koncie serwisu https://libra.ibuk.pl

Ponadto informuję, że na stronie http://libra.ibuk.pl/#help znajdą Państwo filmiki instruktażowe, które ułatwią użytkownikom zorientowanie się w funkcjonalnościach bazy.

Załączniki:

  1. Wniosek o nadanie dostępu do Serwisu ibuk.pl
  2. Plik pomocy IBUK Libra

Najczęściej czytane

Logotyp poMOC a nie przeMOC Grafika ilustracyjna oferty pracy